_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Šių metų spalio 12 dieną Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijai buvo ypatinga diena. Ji kartu su kitomis 70 Lietuvos mokyklų buvo įtraukta į gamtosauginių mokyklų sąrašą. Gamtosauginės mokyklos pasižymi visa apimančiu dalyvavimu aplinkosauginėje veikloje, įtraukiant tiek mokinius ir mokytojus, bei vietos bendruomenę. Naudojama Septynių žingsnių metodika padeda mokykloms siekti maksimalių aplinkosauginių pokyčių. Gimnazijos gamtosauginio komiteto nariai, vadovaujami komiteto pirmininkės - fizikos vyr. mokytojos Dianos Leskovienės sėkmingai įgyvendino jiems skirtas užduočių programas, kurios leido pretenduoti į Žaliosios vėliavos statusą. Žaliosios vėliavos įteikimo metu gimnazijos direktorius Albertas Pumputis pristatė komiteto nuveiktus darbus ir pasidžiaugė mokinų ir mokytojų sąmoningumu saugant gamtą ateities kartoms. Vėliavą iškilmingai  įteikė Lietuvos žaliųjų judėjimo pirmininkas Renaldas Rimavičius. Gimnazijos direktorius Albertas Pumputis pristatė naująjį Gamtosauginio komiteto pirmininką geografijos mokytoją metodiniką Eugenijų Jafimovą ir pasiūlė jam tęsti pradėtus gamtosauginius projektus.

Komiteto nariai kartu gimnazijos kieme iškėlė Žaliąją vėliavą, kuri įpareigoją būti atsakingais gerinant vietos bendruomenės ekologinę būklę.

Gamtosauginio komiteto pirmininkas geografijos mokytojas metodininkas Eugenijus Jafimovas