_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Spalio 12 d.  Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje organizuotas Patirties pasidalijimo renginys „Jaunimo dalyvavimas visuomenei naudingose veiklose, aktualių viešojo valdymo sprendimų projektui rengimas ir įtraukimas į verslo kūrimą“, kurį vedė ir dalyvius, IIIg, IVg klasių mokinius,   supažindino su verslo plano dalimis, rizika, galimomis problemomis ir kliūtimis Vilija Virbickė, VšĮ „Kelmės turizmo ir verslo informacijos Centro“ direktorė , Tarptautinės verslo asociacijos „VERSLO SAITAS“ pirmininkė. O apie jaunimo organizacijas, savanorystę, jų veiklą, tikslus pasakojo Vaida Samušienė,  Kelmės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė. Ji skatino į veiklas įsitraukti bei aktyviau dalyvauti ir mūsų gimnazijos mokinius. Patirties pasidalijimo renginyje dalyvavo Vytautas Sirusas, Kelmės rajono verslininkų asociacijos pirmininkas, UAB „Svita“ direktorius, poilsio ir pramogų asociacijos „Nendrė“ pirmininkas. Jis papasakojo apie save, savo įkurtas įmones, atskleidė veiklos pradžios sunkumus. Gimnazistai turėjo galimybę praktiškai įsitraukti į veiklą: dirbdami grupėse, iškėlė jaunimui kylančias problemas, ieškojo įvairiausių sprendimo būdų joms įveikti. III, IV klasių gimnazistai džiaugėsi pasimokę verslumo.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja Dalia Nekrašienė