_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Siekiant mažinti patyčių plitimą, turime dirbti visus metus, kiekvieną dieną, tačiau  kovo mėnesį, daliai mokinių sugrįžus į klases, ypač sutelkėme vaikų ir suaugusiųjų dėmesį į patyčių problemos aktualizavimą ir jos sprendimo būdus, iškeldami pozityvių ir draugiškų santykių idėją.

Mums -  visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Nemirai R. ir socialinei pedagogei Daliai O. – kovo mėnuo tapo startu pozityvios psichosocialinės aplinkos ,,Skleiskime draugystės virusą” projekto įgyvendinimui. Projekto tikslas – gerinti mokinių socialinę, emocinę sveikatą, siekiant pagarbių ir draugiškų tarpusavio santykių. Ugdant mokinių gebėjimą suvokti, pažinti ir vertinti save, diegiant norą draugauti, ugdant pozityvius bendravimo gebėjimus bendrose veiklose bei stiprinant psichinę sveikatą.

Kovo mėnuo tai sąmoningos draugystės, kito supratimo mėnuo, per kurį kiekviename žmoguje, visoje mus supančioje aplinkoje stengėmės pamatyti kiekvieno gerąsias puses, taip pasitikrindami ir save – kokie mes žmonės.

Pirmokai su klasės mokytoja Edita A. ir socialine pedagoge Dalia O. dalyvavo socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje ,,Dramblys”. Trečiokai -  jų klasės mokytoja Danutė I. ir ketvirtokai- jų klasės mokytoja Otilija N. lavino socialinius bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius klasės valandėlėse, diskutuodami apie draugystę, tarpusavio santykius  ir jų svarbą žmogaus gyvenime. Antrokai su klasės mokytoja Edita K. visa mėnesį draugavo su pasirinktomis knygomis, juose atrasdami daug naujų dalykų ir kūrybos džiaugsmą.

Visi pradinių klasių mokiniai dalyvavo Klasės mikroklimato tyrime.

5-8 ir gimnazijos I – IV klasių mokiniai klausėsi visuomenės sveikatos biuro specialistų skaitomų paskaitų apie stresą ir jo valdymą bei dalyvavo ,,Vaikų linijos” organizuotoje diskusijoje apie jausmus ir emocijas. Mokiniai dalyvavo ir respublikinėje virtualioje fotografijų parodoje ,,Labas, reikia draugą turėti”, kuri skaitino ieškoti saviraiškos atskleisti draugystei būdų. Mokinių tėvai ir mokytojai kovo mėnesį ne kartą jungėsi į nuotolinius mokymus ir konferencijas: ,,Kaip padėti pradinukams sėkmingai grįžti į klases?” ir ,,Ekranų atskirta karta”, kur su savo srities specialistais, psichologais galėjo diskutuoti bei gauti atsakymus į visus dominančius klausimus.

Šį mėnesį pradėtas veiklas tęsime ir toliau. Per vasaros atostogas mokiniai įtvirtins įgytus ir išmoktus įgūdžius, o rudenį tikimės visus mokinius pakviesti į baigiamąjį projekto renginį ,,Draugo dienos 2021”.

Kuo daugiau savo aplinkoje pastebėsime gėrio, grožio ir šilumos, tuo daugiau tų savybių turėsime savyje. Tad skleiskime pozityvios draugystės virusą.

Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Nemira Rimdeikienė