Netradicinė klasės valandėlė ,,Kaip atrasti motyvaciją mokytis?”

Spalio 13 d. įvyko Mykolo Riomerio Universiteto Karjeros akademijos organizuojama nuotolinė netradicinė klasės valandėlė, skirta 10-12 (II-IV) klasių mokiniams. Klasės valandėlę apie motyvaciją mokytis vedė psichologas, patirtinio ugdymo mokymų vadovas bei MRU lektorius Gintautas Katulis.
Šioje netradicinėje klasės valandėlėje dalyvavo 2998 mokiniai iš daugiau nei 127 mokyklų! Nuotolinėje klasės valandėlėje dalyvavę II g klasės mokiniai teigė, kad įsidėmėjo, jog reikia kasdien nuosekliai ir sistemingai mokytis, atlikti skirtas užduotis, paruošti visus darbus, nors ir po truputį. Svarbu, kad klausantis informacijos sutelktume dėmesį į klausymąsi, o ne į užsirašinėjimą. O tam, kad gerai jaustumėmės būtina tinkamai ir kokybiškai pailsėti.
Tikimės, kad šiuos patarimus mokiniai pritaikys savo kasdieniniame gyvenime ir veikloje.


Klasės auklėtoja Dalia Nekrašienė
Socialinė pedagogė, karjeros konsultantė Dalia Orlakienė