Mokytojų dienos šventė gimnazijoje

Spalio 5 d. – Tarptautinė mokytojų diena. Ji buvo švenčiama ir mūsų gimnazijoje. Mokytojų dieną organizavo ir vedė abiturientai su auklėtoju Mintautu Kazlausku. Iš pat ryto mokytojai abiturientų buvo pakviesti į aktų salę, kur vyko šventinis renginys. Nuoširdžiai pedagogus profesinės šventės proga sveikino gimnazijos direktorius Albertas Pumputis, Užvenčio miestelio seniūnas Linas Mačernius, Kelmės rajono tarybos narė Ona Granickienė, Užvenčio kultūros centro direktorė Odeta Kuličauskienė, gimnazijos tarybos pirmininkė Edita Kazlauskienė, mokinių seimelis. Gimnazijos direktorius padėkos raštu apdovanojo vyresniąją dailės mokytoją Simoną Tekorienę už kūrybingą ir aktyvią veiklą ne tik gimnazijoje, bet ir rajone. Muzikos skyriaus mokiniai savo dainas taip pat skyrė mokytojams. Po to mokytojai dalyvavo protmūšyje, kuriame nugalėtojui buvo skirtas prizas – bilietai į kiną. Kol mokytojai atsakinėjo į klausimus,  juos pamokose vadavo abiturientai, kurie galėjo ,,pasimatuoti“ mokytojo profesiją ir pajusti, koks įdomus, kūrybiškas, tačiau nelengvas mokytojo darbas.

Technologijų mokytojas     M. Kazlauskas