Mokslo metų užbaigimo šventė

Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje šiandien mokslo metų užbaigimo šventė. Už lango gaivi šiluma, o aktų salė pilna 5-8 ir I-III g klasių mokinių, mokytojų ir tėvelių. Nuostabios šventės organizatoriai I g klasės mokiniai pirmiausiai suteikia žodį gimnazijos direktoriui A. Pumpučiui. Jis pasveikina visus su mokslo metų užbaigimo švente, o ypatingai gražius žodžius skiria II g klasės mokiniams ir įteikia pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus. Dešimtokus sveikina ir pavaduotoja S. Vaškevičienė, pirmoji mokytoja E. Anglickienė ir klasės auklėtoja D. Mickevičienė. Maloniai nustebina devintokų humoristinės nominacijos, gražūs ir nuoširdūs linkėjimai. Šventę vainikuoja metų nominantų apdovanojimai, kuriuos lydi muzikos mokyklos mokinių kūriniai. Metų mokinė D. Vitkutė, skambant Lietuvos himnui, nuleidžia Lietuvos valstybės vėliavą. Organizatoriai🌺