Mieli Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos bendruomenės nariai

Dėkojame Jums, kad esate su mumis bei  kasmet prisidedate prie gimnazijos rėmimo,  skirdami 1,2 %  nuo pajamų mokesčio. Gimnazijai labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos tam, kad kartu galėtume nuveikti dar daugiau darbų.

Šiais metais labai tikimės, kad su Jūsų pagalba pajėgsime užtikrinti būtiniausius mokinių kūrybinius poreikius, paremti jų idėjas bei iniciatyvas.

Kreipiamės  į Jus ir labai prašome ir šiais, 2022 m., iki  gegužės 2 dienos pervesti  į Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos sąskaitą  1,2 % paramą, kuri  mums yra labai reikalinga.  Gimnazijos bendruomenės, ypač mokinių,  nuomone, lėšas  panaudotume   svarbiems  gimnazijos bendruomenės poreikiams patenkinti  bei  būtiniausioms  priemonėms įsigyti.  Norėtume iš  gautų  į paramos fondą lėšų skirti mokinių  už gerą mokymąsi ir aktyvią visuomeninę veiklą skatinimui.

• 2021 01 01 likutis 1,2 % – 1096,92 Eur.
  • 2021 m. gauta 1,2% paramos lėšų – 879,80 Eur.

2021 m. išleistos lėšos:

• 130,20 – mokymo priemonėms įsigyti (kamuoliukai, klijai, knygos);
  • 500,75 – gimnazijos reprezentavimui (gimnazijos vėliavos, gairelės, kalendoriai, nuotraukos, pirmūnų stendas);
  • 160,20 – gimnazijos švenčių apipavidalinimas (gėlės, balionai, kanceliarinės prekės).

Likutis 2022 01 01 dienai – 1185.57 Eur.

2022 m. planuojame naudoti 1,2% paramos fondo lėšas:

• Mokinių poilsio patalpos remontui;
  • Mokinių kūrybos darbų eksponavimo vietos remontui (2 aukštas);
  • Kitoms gimnazijos tarybos sprendimu numatytoms veikloms ir reikmėms.

Paremti mus galite pasinaudodami įstatymo suteikta teise – dalį (iki 1,2%) sumokėto gyventojų pajamų mokesčio pervesti į Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos atsiskaitomąją sąskaitą.

1,2% paramą galite skirti užpildę deklaraciją Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje:
  1. Prisijunkite tiesiai prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) VMI svetainėje arba per Jūsų elektroninės bankininkystės sistemą;
  2. Pasirinkite „Pildyti portale“, FR0512 v.4 versiją;
  3. Užpildykite aktyvius laukelius ir įrašykite Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos pavadinimą ir kodą:
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija, įstaigos kodas 190092914
LUMINOR BANK AB LT27 4010 0510 0431 0784
Nurodykite mokesčio dalies dydį 1,2 %.
  4. Spauskite „Pateikti“.

Iš anksto dėkojame.