Marijos Pečkauskaitės – Šatrijos Raganos 145- osios gimimo metinės

Šiandien Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje vyko Marijos Pečkauskaitės – Šatrijos Raganos 145-ųjų gimimo metinių minėjimas. Veiklas mokiniams organizavo ir vedė bibliotekininkė Laima Norkienė, informacinio centro vedėja Simona Tekorienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Jolanta Jautakienė ir Jolanta Venckienė.

5 klasės mokiniai bibliotekoje susipažino su Šatrijos Raganos gyvenimu ir kūryba, sužinojo slapyvardžio kilmę, klausėsi rašytojai skirto eilėraščio, diskutavo, atsakinėjo į klausimus. 6 – IV gimnazijos klasių mokiniai žiūrėjo filmus bei kitą medžiagą apie rašytoją, skaitė ištraukas iš mokinių kūrybinių darbų, aptarė Šatrijos Raganos kūrybos bruožus ir tematiką.

Džiaugiamės, kad iš rašytojos gyvenimo ir raštų sklinda nežemiškas švytėjimas, kuris gyvas ir šiandien…..