Lengvosios atletikos trikovės varžybos

Gegužės 13 dieną Tytuvėnų gimnazijos aikštyne  vyko 2022 metų bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos trikovės varžybos. Varžybose dalyvavo mūsų gimnazijos 4 klasės mokinių komanda. Varžyboms vaikus ruošė mokytoja Danutė Ivanauskienė. Visi ketvirtokai nuo pirmos klasės lanko sporto būrelį “Sportuojame visi”, visiems patinka sportuoti, tai klasė – komanda, kuri dalyvauja jau ne vienose varžybose ir džiugina savo rezultatais. Vaikai aktyviai treniravosi ir prieš šias varžybas: bėgo 30 metrų atstumą, mokėsi mesti kamuoliuką, šoko į tolį. Visų šitų gebėjimų, o kartu ir ištvermės, ryžto, kovingumo prireikė dalyvaujant trikovės varžybose. Rezultatas puikus: ir mergaičių, ir berniukų komandos užėmė 2 – ąsias vietas. Puikūs ir asmeniniai pasiekimai: Kajus – 1 vieta šuolio į tolį rungtyje, nušoko 3,76 m, 1 vieta kamuoliuko metimo rungtyje, kamuoliuką nusviedė net 37 metrus. Rugilė – 1 vieta kamuoliuko metimo rungtyje, kamuoliukas skriejo 26 m ir 2 vieta 30 m bėgimo rungtyje, šį atstumą Rugilė įveikė per 5,28 s.  Šauniai sudalyvavom!