Laisvės gynėjų diena gimnazijoje

Sausio 13- ąją Lietuvoje minima Laisvės gynėjų diena. Tą dieną tautos vienybės jausmas padėjo pasipriešinti brutaliai karinei jėgai ir apginti laisvę.
Šiais metais sausio 13-osios rytą Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos bendruomenė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ languose uždegdama žvakeles. Gimnazijos fojė buvo parengta instaliacija, skirta Sausio 13-osios aukoms atminti, eksponuota mokinių atvirukų paroda.
Gimnazijos, Vaiguvos V. Šimkaus skyriaus, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus mokiniai, mokytojai ir Užvenčio kultūros centro kolektyvas dalyvavo tradiciniame bėgime, skirtame Laisvės gynėjų dienai.
Visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti medaliais, vaišinosi arbata, bendravo, klausėsi dainų apie Lietuvą ir laisvę.
Istorijos mokytoja Nemira Rimdeikienė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest