,,Laikas jausti“ . Sausio mėnesio tema – ,,Mokyklos bendruomenė“

     Sausio 13- ąją, Lietuvos laisvės gynėjų dieną, gimnazijos ,,Laikas jausti“ ambasadorė Viktorija Venckutė ir mokinių seimelis, kvietė visus bendruomenės narius diskusijai apie kiekvieno iš mūsų – mokinių, mokytojų, tėvų, mokyklos darbuotojų – svarbą mokyklos gyvenime. Kiekvienas iš mūsų, mūsų garsiai ištartas žodis, parašyta mintis įprasmina buvimą gimnazijoje ir kuria mikroklimatą. Jauku ir saugu, nes čia yra mylinčių, švelnių, puikiai besimokančių ir dirbančių žmonių, kurie teikia žinių, organizuoja renginius, garsina mokyklos vardą rajone ir Lietuvoje, pakeičia skambučio melodiją, organizuoja diskotekas, padeda vienas kitam, atjaučia ir supranta, moko kitus būti aktyviais bendruomenės nariais.

    Ambasadorė Viktorija klausė, o kaip kiekvienas – mokinys, tėvas, mokytojas – turime elgtis, kad čia būtų jauku, saugu ir gera. Mokiniai teigė, kad mokytojai ir mokiniai turi gerbti vienas kitą, mokytojai neužduoti mokiniams daug namų darbų ir mokyti tik pamokų metu, tėvai rūpintis vaikais, juos prižiūrėti, mokytojai ir mokyklos darbuotojai, visa bendruomenė turėtume įsiklausyti ir išgirsti vienas kitą, vertinti, mylėti ir suprasti, būti atsakingi už save ir kitus kiekviename mūsų žingsnyje. 

    Ši diena buvo neįkainojama pamoka.

    Štai taip mes kuriame savo mokyklos bendruomenę.

 

,,Laikas jausti“ ambasadorė Viktorija Venckutė

Socialinė pedagogė, mokinių seimelio kuratorė Dalia Orlakienė