Karjeros specialistas. Susitikimas su alumne.

Šiandien gimnazijoje lankėsi ir įdomų, įtraukiantį susitikimą su mokiniais vedė buvusi gimnazijos alumnė, šiuo metu dirbanti  personalo ir projektų vadove  Agrokoncerno įmonių grupei priklausančioje įmonėje Agrokoncernas GDP, Onutė Verygaitė. 

   II – IV gimnazijos klasių mokiniams  buvo pristatytas pasaulinio lygio projektas, kuris gali sudominti mokyklą šiemet ar kitais metais baigsiančius moksleivius.  Agrokoncernas GDP,  Kuršėnuose steigs vieną moderniausių gamyklų ne tik Baltijos šalyse, bet ir pasauliniu lygiu. Tai Šiaulių regionui strategiškai, ekonomiškai labai svarbus objektas, kuris stipriai įtakos ir darbo rinką. Planuojama, jog gamykloje darbas bus pasiūlytas daugiau nei 200 inžinierių. Tai puikus pasiūlymas skatinant jaunus žmones rinktis inžinerinės krypties studijas ir turėti pirmąją darbo patirtį analogo neturinčioje gamykloje. Turime galimybes moksleivius, pasirinkusius inžinerinės krypties studijas, skatinti kasmėnesinėmis stipendijomis ir studijų finansavimu, jei jie nuspręs savo karjeros startą susieti su mūsų įmone.

     Mokiniams buvo  pristatyta koncerno veikla, papasakota apie statomą gamyklą, kalbėtasi apie inžinieriaus profesijos reikalingumą, prestižiškumą, galimybę dalyvauti kuriant inovatyviausius dalykus. Susitikimo metu mokiniai, dirbdami komandose,  buvo įtraukti  ir patys iš dviejų įvardintų dalykų bandė sukurti naują niekur negirdėtą ir nematytą, bet galintį realiai funkcionuoti daiktą/produktą bei jį pristatyti.

   Džiaugiamės aktyviu mokinių darbu ir sukurtais produktais. Susitikimo akimirkos užfiksuotos nuotraukose.                                                                                                

 

Karjeros specialistė Dalia Orlakienė