Karjeros dienos 2022

Karjeros dienos – tai renginių, susijusių su mokinių profesiniu veiklinimu pavadinimas. Karjeros dienas  organizuoja ne tik profesinės mokyklos, kolegijos, universitetai, įstaigos ar organizacijos, bet ir mokyklos. Dienų tikslas – supažindinti mokinius su paklausiausiomis specialybėmis, suteikti žinių, motyvuoti mokytis, plėsti jų pažintis darbo rinkoje.

Gimnazijoje ,,Karjeros dienos 2022”  buvo organizuojamos nuo balandžio 21 d. iki gegužės 19 d. Vyresniųjų klasių mokiniai, jų tėvai ir mokytojai nuotoliniu būdu jungėsi į susitikimus su Šiaulių valstybinės kolegijos administracija ir dėstytojais, kur siekė sužinoti ,,Ko reikia norint tapti ŠVK student?”, ,,lankėsi” Klaipėdos  kolegijos Pedagogikos katedroje, buvo pakviesti dalyvauti VU renginyje ,,Studentas vienai dienai”.

I g klasės mokiniai buvo pakviesti į renginį ,,Švaraus ir tvaraus pasaulio vizija” – tai UAB Baltik Vairas įmonės pristatymas ir dalyvių supažindinimas, kaip įmonė prisideda prie ekologijos, supažindinimas ne tik su konkrečiomis profesijomis, bet ir karjeros ir įsidarbinimo įmonėje galimybėmis.

IV g klasės mokiniai susipažino su LAMABPO svetaine, mokėsi pildyti prašymą.

8 klasės mokiniai lankėsi Kelmės užimtumo tarnybos Jaunimo darbo centre. Aštuntokai varžėsi viktorinoje ,,Profesijos”. Kaip teigė mokiniai ,,išvyka buvo įdomi”, ,,sužinojome, kokių yra profesijų”, ,,įdomiausia buvo sužinoti apie žymių žmonių, politikų profesijas”.

7 klasės mokiniai vyko į Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyrių. Mokiniams buvo pristatytos, apdailininko, dekoruotojo, staliaus, mūrininko, interjero apipavidalintojo, kompiuterinio projektavimooperatoriaus specialybės. Septintokai išbandė po keletą skirtingų veiklų.    

Džiaugiamės įgiję naujų įgūdžių ir patirties.

Profesijos patarėja Dalia Orlakienė