Judėjimo ir šokio karštinė 2023

Gegužės 11 dieną mūsų gimnazijos pirmokai su mokytoja Danute Ivanauskiene  ir ketvirtokai su savo mokytoja Edita Kazlauskiene vyko į Kelmės sporto centrą. Minėdami Judėjimo sveikatos labui ir Tarptautinę šokio dienas, sujungdami šių dienų minėjimą į vieną, Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras trečius metus kvietė visas ugdymo įstaigas susivienyti bendram šokiui – „Judėjimo ir šokio karštinė 2023“. Į šventę šokėjai susirinko iš 13 Kelmės rajono ugdymo įstaigų.  Šokėjai turėjo mokėti šokti 7 lietuvių liaudies šokius: “Bajoriškas”, “Blezdingėlė”, “Malūnėlis”, “Šeštinės”. “Šiaučiukas – kriaučiukas”, “Žemaitikė” ir “Ciceliukė”. Atvykę kolektyvai kartu šoko išmoktus šokius. Visus lydėjo gera nuotaika.

                                                  Mokytoja Edita Kazlauskienė