Jaunimo reikalų taryba + gimnazijos mokinių savivalda – jaunimo politika

         Spalio 12 d. mūsų gimnazijoje lankėsi Kelmės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba ir Jaunimo reikalų koordinatorė Vaida Samušienė.

        Gimnazijos mokinių seimelis kartu su seimelio kuratore Dalia Orlakiene šiltai ir svetingai priėmė svečius, supažindino juos su mokyklos interaktyviomis veiklomis, aprodė mokyklos muzikos studiją, klasterius, sporto salę, veikiančias mokinių darbų parodas. Po to kartu aptarėme planuojamą veiklą mokyklos bendruomenei, atsakinėjome į Jaunimo tarybos pirmininko Tado Kasparo užduodamus klausimus aktualiomis temomis. Susitikimo pabaigoje visi pasidalinome ispūdžiais, skatinome tarpusavio bendradarbiavimą ir džiaugiamės puikiai bei jaukiai praleistu laiku.

         Tai ne pirmas gimnazijos mokinių ir rajono jaunimo savivaldos susitikimas, kurio metu mokinių seimelio nariai galėjo dalintis savo mintimis ir patyrimais ir gauti nuoširdžius, skatinančius veikti atsakymus, jaunimui rūpimais klausimais.

        Tikimės, kad užsimezgusi draugystė leis jauniems žmonėms tapti iniciatyvesniais, nebijančiais kelti įvairius klausimus, idėjas ir būti aktyviais jaunimo politikos dalyviais.

 

Gimnazijos mokinių prezidentė, mokinių seimelio pirmininkė Justina Macijauskaitė