Išvyka į Kuršėnus

2022 m. spalio 12 d. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Ig klasės mokiniai lankėsi Kuršėnuose. Pirmiausia aplankyta Šiaulių rajono viešoji biblioteka. Apžiūrėtos įvairios erdvės, puikiai pritaikytos įvairiems bibliotekos lankytojų poreikiams, klausytasi iš vinilo plokštelių sklindančių melodijų, pasakų, išbandyti įvairūs žaidimai, skirti jaunimui, dalyvauta viktorinoje apie Kuršėnus ir Šiaulių rajoną. Iš apžvalgos aikštelės gėrėtasi atsiveriančia Kuršėnų panorama, apžiūrėta lauko terasa. Bibliotekos darbuotoja supažindino su modernia radijo bangomis su identifikavimo atmintimi valdoma skaitytojų aptarnavimo ir leidinių apskaitos sistema, bibliotekininko profesija. Pasinerta į virtualią realybę, pasitelkus akinius ,,Oculus Quest 2“. Vėliau buvo aplankyta Lauryno Ivinskio aikštė, vienas gražiausių, moderniausių ir ilgiausių Lietuvoje pėsčiųjų tiltas, kuris jungia minėtą aikštę ir Kuršėnų dvarą ir parką. Bevaikščiojant  po rudenėjantį parką, pasigėrėta įmantria dvaro pastatų architektūra. 

                                                              Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J.Jautakienė