Iniciatyva ,,Jaunystės padėka – senatvės patirčiai 2022“

Rugsėjo 22 – 29 dienomis gimnazijos mokiniai, tarp jų ir mokinių seimelio nariai, buvo pakviesti dalyvauti iniciatyvoje ,,Jaunystės padėka – senatvės patirčiai 2022“. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga mokiniai kūrė atvirukus, rašė žodžius, tobulino kompiuterinio ir dailaus rašto įgūdžius, turimus socialinius įgūdžius stiprino dirbdami individualiai ir komandoje.

  Rugsėjo 30 d. gimnazijos mokinių, tarp jų ir mokinių seimelio narių grupė, lydimi vyresniosios dailės mokytojos Simonos T. ir socialinės pedagogės metodininkės, mokinių seimelio kuratorės Dalios O. lankėsi BĮ Liolių socialinės globos namų Užvenčio padalinyje, kur nuoširdžiais žodžiais  kreipėsi į ten gyvenančius senjorus.

    Tiek senjorai, tiek mokiniai džiaugėsi susitikimu ir sakė ,,gera, kad turime galimybę pabūti kartu“, kad ,,matome, kad tai yra reikalinga ir suteikia gražių emocijų“.

    Šia iniciatyva taip pat paminėjome Jaunimo metus.

    Gera daryti gera.

 

Vyresnioji dailės mokytoja Simona Tekorienė

Socialinė pedagogė metodininkė, mokinių seimelio kuratorė Dalia Orlakienė