Gimnazistų susitikimas su policijos ir probacijos pareigūnėmis

Kovo 9 dieną gimnazijoje lankėsi Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus, veikiančio Kelmės rajono savivaldybės teritorijoje, pareigūnės. III – IV gimnazijos klasių mokiniams pareigūnės Agnė ir Neringa papasakojo apie skyriaus veiklą, tikslus, darbo pobūdį. Pristatė Lietuvoje pradedamo naudoti elektroninio stebėjimo įtaisą – apykoję, kuri fiksuoja asmens buvimo vietą.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Vilma ir Laura supažindino su stojimo į policijos mokyklą specifika, plačiau pristatė policijos pareigūno atliekamą darbą, supažindino su stojimo į Mykolo Riomerio universitetą sąlygomis, apžvelgė ugdymosi universitete ir gyvenimo bendrabutyje sąlygas.

III ir IV gimnazijos klasių mokiniai, dalyvavę susitikime, aktyviai dalyvavo pokalbyje, o pareigūnės atsakė į mokinių klausimus.

Profesijos patarėja Dalia O.