Gegužės mėnuo – karjeros mėnuo. III – IV g klasės mokinių išvyka į Šiaulių valstybinę kolegiją

     Gegužės  21 d. III  – IV gimnazijos klasės mokiniai vyko į Šiaulių valstybinę kolegiją. Mokiniai apsilankė Sveikatos priežiūros  ir Verslo ir technologijų fakultetuose.

     Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė supažindino mokinius su fakulteto studijų programomis, o gimnazijos alumnė, sveikatos priežiūros fakulteto Reabilitacijos katedros vedėja Indrė Skirmantaitė supažindino su studijų aplinka, kabinetais, įranga, laboratorijomis.

     Centriniuose Šiaulių valstybinės kolegijos rūmuose mus pasitiko Studentų priėmimo ir karjeros centro vedėja Skaistė Buivytė bei Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Ingrida Vaičiulytė. Jos pateikė dešimtis priežasčių, kodėl verta rinktis studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje, pristatė studijų programas, supažindino su įsidarbinimo galimybėmis baigus studijas ir studijų metu. Papasakojo apie gyvenimo ir studentų laisvalaikio galimybes.

      Šiaulių valstybinė kolegija – valstybinė aukštoji mokykla, vykdanti daugiau nei 20 studijų programų, rengianti informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos priežiūros bei verslo ir viešosios vadybos mokslų krypčių grupių specialistus ir teikianti profesinio bakalauro laipsnį.

      Tikime, kad betarpiškas bendravimas jaunuoliams suteikė žinių, ir atvėrė kelią tikslo siekimui.

 

 

Karjeros specialistė Ilona Kučinskienė

Karjeros specialistė, socialinė pedagogė metodininkė Dalia Orlakienė