Gamtosauginių mokyklų apdovanojimai

Spalio 13 d.Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos atstovai buvo pakviesti į Kelmės ,, Kražantės “ progimnazijos Liolių skyrių. Šioje mokykloje vyko Gamtosauginių mokyklų apdovanojimai Žaliąją vėliava ir Tarptautiniu Aplinkosauginiu sertifikatu.

Apdovanotos Liolių skyriaus (mokyt. Danguolė Viršilienė) , „Aukuro“ pagrindinės (mokyt. Danutė Butkuvienė) ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos(mokyt. Loreta Dukauskienė) komandos.

Apdovanojimus įteikė Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Renaldas Rimavičius.

Šventės dalyvius sveikino „Kražantės“ progimnazijos direktorė Laima Simenienė, Liolių skyriaus vedėja Lina Dzimidienė, ,,Aukuro “ pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotojas  ugdymui Vidimantas Parnarauskas ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos  direktorius Albertas Pumputis.

 Žaliosios vėliavos įteikimo šventės metu komandos pristatė po vieną renginį, nuveiktą gamtai ir aplinkai, paminėta Tarptautinė elektronikos atliekų dieną, kuri minima spalio 14 d., komandos rungėsi Protmūšyje, kurį vedė Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos Tytuvėnų regioninio parko grupės ekologė Deima Pranckūnienė.

Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija jau trečią kartą buvo apdovanota šia vėliava. Džiaugiamės ir didžiuojamės šiuo apdovanojimu.

 

Chemijos mokytoja Loreta Dukauskienė