,,Filmo ir šokių vakaras 2022”

     Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos mokinių seimelis organizavo ,,Filmo ir šokių vakarą 2022”. Tai buvo pirmasis šių metų renginys mokiniams, kurio tikslas – turiningas laisvalaikio praleidimas, bendravimo ir asmeninių socialinių įgūdžių tobulinimas.

     Labai džiugu, kad į mūsų gimnaziją susirinko gausus būrys dalyvių, kurie su didžiuliu entuziazmu ne tik žiūrėjo siaubo filmą, bet ir visą save atidavė  šokių aikštelėje.

    Taip pat norime pasidžiaugti ir padėkoti mūsų svečiams iš Aukuro pagrindinės mokyklos. Kartu žengėme žingsnį link bendravimo ir bendradarbiavimo ir, tikime, gražios, naujai užsimezgusios draugystės.

    Išgirdę  atsiliepimus apie susitikimą, galime daryti išvadą, kad vakaras dalyviams tikrai neprailgo, buvo smagus, kad  tai, tikrai, ne paskutinis toks mūsų susitikimas. Iki kitų kartų!

 

Justina Macijauskaitė, gimnazijos mokinių prezidentė, Mokinių seimelio pirmininkė