Europos kalbų dienos minėjimo renginys „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“

     Europos Tarybos ir Europos Komisijos iniciatyva nuo 2001 m. kasmet rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena.

    2022 m. – Europos jaunimo metai! Europos Sąjunga jauniems žmonėms suteikia daugybę galimybių keliauti, pažinti, mokytis ir sužinoti. Kalbų mokymasis naudingas tiek jauniems, tiek vyresniems. Kalbų mokėjimas atveria naujas mokymosi galimybes, padeda lengviau pažinti kitas kultūras, skatina tarpusavio supratimą, bendravimą ir bendradarbiavimą.

       Lietuvių liaudies išmintis sako: „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“. Kad 5 -8 ir I – IV kl. mokiniai dar daugiau sužinotų apie kalbas, gimnazijoje vyko lietuvių kalbos ir literatūros, anglų, vokiečių ir rusų kalbų veiklos, kurias organizavo mokytojos  J. Jautakienė, J, Venckienė, I. Kučinskienė, K. Mockutė, D. Mickevičienė,  skirtos Europos kalbų dienai paminėti.

   5 -8 ir I- IV kl. mokiniai per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas dalyvavo viktorinoje ir protmūšyje ,,Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“, per anglų ir vokiečių kalbos pamokas į lietuvių kalbą išvertė posakius, frazeologizmus, išsiaiškino jų reikšmes, juos iliustravo, per rusų k. pamokas rašė dailyraštį.

  Tikimės, kad mokiniai suprato, kokia yra didelė mokomųjų kalbų svarba mokymui, mokymuisi ir bendravimui, kad kiekvienas vaikas turi teisę į sėkmę. O mokymosi sėkmė gali nulemti jų ateitį.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest