EKSKURSIJA LAIVU PO NEMUNO DELTĄ

Ekskursijos  tikslas buvo supažindinti su šio krašto unikalia gamta, aplankyti Dreverną.

                      Pačiame Kuršių marių pakrašty, kur žvejų valtis ir buriuotojų jachtas priglaudžia Drevernos uostas, įkopta į aukštyn iškilusį 15 metrų aukščio apžvalgos bokštą. Gražiausius vaizdus apžvalgos bokštas mokiniams padovanojo žvelgiant į vakarus, kur jie pasijuto tarsi senosios mitologijos milžinai, žvelgiantys į savo valdas: Drevernos apylinkes, marias, už jų plytinčią Kuršių neriją.

                      Ekskursija laivu po Nemuno deltą, Kniaupos įlanka, Minijos upėmis  mokinius supažindino su laivavedžio profesija, vidaus vandenų laivybos taisyklėmis. Audiogido pagalba gimnazijos 8-IV klasių mokiniai sužinojo laivybos vidaus vandenimis, laivavedžių profesijos ypatumus, apžiūrėjo Minijos kaimo etninę architektūrą, sužinojo jos kilmę, pasikėlė į Uostadvario švyturį, praplėtė kultūrinį akiratį.

                      Išvyką organizavo technologijų mokytoja metodininkė Silva Vaškevičienė ir fizikos mokytoja Sandra Ramanauskytė- Drungilienė.