Būsimi pirmokėliai apsilankė gimnazijoje

Gegužės 25 dieną į gimnaziją rinkosi būsimi pirmokėliai ir jų tėveliai. Vaikai atvyko pas savo būsimą mokytoją Editą, atsinešė puokštę balionų su palinkėjimais. Mokytoja susipažino su vaikučiais, jų tėveliais, papasakojo, kaip pasiruošti mokyklai ir kokie iššūkiai jų laukia pirmoje klasėje. Susipažinimą su mokykla būsimi pirmokėliai pradėjo nuo bibliotekos, kur juos pasitiko gimnazijos bibliotekininkė Laima. Bibliotekininkė parodė vaikams mažiausią ir didžiausią bibliotekos knygą, kurią buvo sunku pakelti. Mažieji buvo apdovanoti spalvotomis knygelėmis. Po to aplankė gimnazijos direktorių Albertą Pumputį, drąsiai pasikalbėjo, pajuokavo, pasivaišino saldumynais. Užsuko ir į pailgintos dienos grupę, kur juos pasitiko mokytoja Gražina, papasakojusi apie grupės veiklą. Neužmiršo ir logopedės Sigitos. Jos kabinete vaikai suko laimės ratą, bandė spręsti įvairias užduotėles, rasti piešinėliui tinkamą žodį, susipažino su išmaniosiomis grindimis, varžėsi tarpusavyje, kas surinks daugiausiai grybų, vaišinosi saldainiais. Būsimi pirmokėliai nustebino savo rimtumu, įdėmiai visą pamoką klausė mokytojos pasakojimo, drąsumu. Tėveliams ir vaikams gimnazija paliko gerą įspūdį, tai – šiuolaikinė, aprūpinta naujausiomis mokymo priemonėmis mokykla, į kurią norisi kuo greičiau sugrįžti, viską išmėginti, kuo daugiau išmokti.  Būsimi mokiniai, kupini gerų įspūdžių, nuotaikos, pasiryžimo gerai mokytis, grįžo namo.

       Pradinių klasių mokytoja Edita Kazlauskienė