BŪKITE KŪRYBIŠKI!

Velykos jau netoli, todėl mokykloje taip pat  norisi susikurti šventinę atmosferą,  pajusti pasiruošimo džiaugsmą, nuvyti stresą keliančias mintis.  Pasitelkus kūrybiškumą, naujam gyvenimui galima prikelti ir pernykščius papuošimus, o apsidairius tikrai įmanoma rasti įrankių ar medžiagų jiems pasigaminti patiems. Pasitarę su technologijų mokytoja Silva Vaškevičiene, mokiniai šiemet puoš savo klasių duris Velykine girlianda – puikia dekoracija, kuri gali suteikti ypatingos šventinės nuotaikos. Šiems gaminiams bus naudojamos vienos ar kelių rūšių detalės (pavyzdžiui, spalvotas iškarpos ir plastikiniais kiaušiniai, kiškučiai, avytės ir pan.), tarp detalių galės būti  įterpiami velykiniai palinkėjimai mokytojams ar draugams.