Akcija ,,Diena be kuprinės”

Kovo 4 d., penktadienį, gimnazijoje buvo organizuota akcija „Diena be kuprinės“, kurią inicijavo gimnazijos mokinių seimelis. Mokiniai ir mokytojai kūrybingai įsitraukė į šią iniciatyvą, ateidami į mokyklą su įvairiausiomis „kuprinėmis“ ‒ jomis tapo puodas, ,,ubago terba”, įrankių dėžės, vežimėlis, kelioniniai lagaminai, krepšiai, narveliai gyvūnams, daiktadėžės, maišeliai ir stalčiai.

Akcijoje dalyvavo 5-8 ir gimnazijos I – IV klasių mokiniai. Iš 130 vyresniųjų klasių mokinių į akciją įsitraukė 87.

Iniciatyvą dalyvauti akcijoje parodė ir pradinių klasių mokiniai paskatinti klasių mokytojų.  Pradinukai kuprines iškeitė į pirkinių ir sportinius maišelius, dėžutes – daiktadėžes.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, jų dėka diena buvo praleista itin nuotaikingai.

Mokinių prezidentė Justina M.
Mokinių seimelio pirmininkė Vaiva R.