Adventinė veikla “Kalėdinė pasaka“

Gruodžio 12 dieną į mūsų gimnaziją atvykusi edukatorė su pradinių klasių mokiniais keliavo į „Kalėdinę pasaką“. Pradinukai susipažino su žiemos laikotarpiu Adventu – rimties, susikaupimo, savęs įsivertinimo metu. Mokiniai kėlė klausimus ir ieškojo atsakymų: ar blogai svajoti? Ar reikia liūdėti, jei svajonė neišsipildo? Ar svajojimas gali teikti džiaugsmo? Ar laiką galima paskubinti? Kodėl kartais laikas „lekia“, o kartais „šliaužia“? Meduolių prieskoniais kvepiančios lėlės pakvietė išgirsti istoriją, nutikusią visai čia pat, galbūt namų virtuvėje. Kartu su pipiru, muskato riešutu, cinamonu, gvazdikėliu, žvaigždiniu anyžiumi mokiniai aplankė toliausias, giliausias, aukščiausias Žemės kerteles bei sužinojo, kur gyvena laimė. Išsiaiškinę visus paslaptingus dalykus, kurie išties yra paprasti, tik galbūt pamiršti, mokėsi lipdyti meduolius. Stebuklų metą buvo ir stebuklų – žėrintis fėjos rutulys išklausė vaikų norus, slapčiausias svajones. Atlikus magišką veiksmą, norai pildosi. Meduoliai iškepti, supakuoti, mokinių nuotaika puiki, šventiška. Visi lauksime gražiausių švenčių – šv. Kalėdų.

                                   Padinių klasių mokytojos Edita K., Danutė, Otilija, Gražina