_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

Stovyklos tikslas – turiningas laisvalaikio leidimas, savęs pažinimas per įvairias veiklas, bendravimas ir bendradarbiavimas bei kitų socialinių įgūdžių tobulinimas. Stovykla skirta 7-13 metų mokiniams ir buvo vykdoma nuo 2019 m. birželio 10-14 d. ir  birželio 17-21 d. nuo 10 val. iki 14 val.

Šią vasarą mes – stovyklos vadovės ir stovyklautojai – kiekvienai dienai skyrėme kodinius pavadinimus. Per 10 dienų stovykloje dalyvaujantys vaikai dalyvavo kūrybinėse, judriose, eksperimentų su vandeniu, kulinarinėse, teatro dienose. Jų metu žaidimų pagalba kūrė pozityvius tarpusavio santykius, mokėsi užmegzti tarpusavio ryšius, įtraukti į veiklą jaunesnius broliukus ir sesutes, patyrė kūrybos džiaugsmą, mokėsi turiningai leisti laisvalaikį.
Kūrybinėse dirbtuvėlėse vaikai spalvino, piešė, kūrė iliustracijas ir savo sukurtais darbais dalijosi su mokyklos bendruomene parodėlėse, bei dovanojo juos jaunai rašytojai, kuri miestelio bibliotekoje pristatė pirmąją knygą. Šioje edukacinėje veikloje mokiniai sužinojo kaip ,,gimsta“ knyga, bandė kurti patys.
Didžiąją dalį laiko mokiniai ir jų jaunesnieji broliukai ir sesutės praleido lauke  žaisdami judriuosius žaidimus: mokyklos aikštyne: „Pagauk antrą”, „Lenktynės su vandeniu”, „Lapė ir žąsys”, „Nenugriūk“, kvadratą. ir kt. bei miestelio sporto aikštelėje (laisvalaikio/treniruoklių zonoje).

Stovyklautojai džiaugėsi galimybe patalpoje ir gamtoje eksperimentuoti su vandeniu: pūtė muilo burbulus, dalyvavo estafetėse, eksperimentavo su dažais ir vandeniu.
Kulinarinei dienai ruošėmės iš anksto įtraukdami į šią veiklą ir mamas bei močiutes. Piknikas įvyko po ąžuoliukais.
Teatro. Svečiuose dalyvavo pasakos personažas - varlytė. Žaisti žaidimai, vyko eilėraščio inscenizacija.

Stovykloje buvo gera mažesniam ir didesniam, broliukui ir sesutei, pirmokui ir šeštokei. Patirtas įspūdis, įveikta užduotis, laimėtas prizas, sėkmės ir laimės pojūtis atvėrė duris ne tik vasarai, bet ir savęs tobulinimui.