_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

Kaip ir kasmet, sausio 18 dieną bibliotekoje - skaitykloje pirmą kartą apsilankė gimnazijos pirmokai kartu su mokytoja Danute Ivanauskiene. Pravėrę duris mokinukai buvo pakviesti apžiūrėti bibliotekos - skaityklos patalpas, eksponuojamą parodą „Pasakų skrynią atidarius…“. Mažiesiems skaitytojams buvo paaiškinta, kur jie gali rasti vaikiškos literatūros, kaip išsirinkti knygeles. Kad galėtų tapti tikrais skaitytojais, pirmokai turėjo susipažinti su bibliotekos - skaityklos elgesio taisyklėmis. Džiugu, jog visi žinojo, kad bibliotekoje - skaitykloje reikia elgtis gražiai: negalima garsiai kalbėti, bėgioti. Taip pat būsimi mažieji skaitytojai buvo supažindinti, su knygelių išdavimo ir grąžinimo tvarka. Pirmokai pasižadėjo gražiai elgtis su knygelėmis, jas mylėti ir saugoti, kad grąžinant į biblioteką jos būtų švarios ir nesuplėšytos. Pirmokėliai taip pat sužinojo, kad bibliotekoje - skaitykloje galima ne tik knygelę paskaityti, bet ir daug informacijos gauti internetu, vartant enciklopedijas, žodynus, paskaityti jiems skirtus žurnaliukus „Naminukas“, „Penki“,  pažaisti mėgiamus kompiuterinius žaidimus.

Išsirinkę kiekvienas po knygelę tapo bibliotekos skaitytojais. Biblioteką - skaityklą mažieji paliko gerai nusiteikę, šypsodamiesi ir turėdami daug klausimų, į kuriuos jiems padės atsakyti bibliotekoje gyvenančios knygos.