_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

Parodos tikslas – įtraukti vaikus, jų tėvus, pedagogus į aktyvią kūrybinę veiklą, kuriant sapnų gaudykles. Parodos uždaviniai:  skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų šeimos narių, pedagogų saviraišką, kūrybiškumą, išradingumą; plėtoti kūrybinį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų; surengti sapnų gaudyklių parodą.

Parodoje ,,Neš pelytė saldų miegą“ dalyvavo mūsų gimnazijos Kolainių UDC  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinės (auklėtoja Dalia B), jų tėvai, gimnazijos specialioji pedagogė Loreta R. ir vyresnioji socialinė pedagogė Dalia O.

Išklausę istorijos apie sapnų gaudyklių atsiradimą, legendas, apžiūrėję turimas priemones ir su jomis susipažinę bei pačiupinėję, kibome į darbą. Dirbome poromis, pasidalindami veiklas, kalbėdamiesi, diskutuodami.   

Džiaugiamės, kad kartu su vaikais ir mamomis, sapnų gaudyklę kūrė ir tėtis. Visų nuostabai, jis pirmasis su dukra Deimante Z. ją pagamino iki galo. Kruopščiai pirštukais siūlą vyniojo ir Austėja Z. , dirbusi poroje su specialiąja pedagoge Loreta R. Grupės ugdytinis Aleksandras, savo kuriamai sapnų gaudyklei, rinko spalvą, kantriai pynė voratinklį. Veiklomis jis dalijosi su mama ir soc. pedagoge.

Projekto veiklų atlikimą centre inicijavo ir organizavo vyresnioji socialinė pedagogė Dalia O., grupės auklėtoja Dalia B. ir  specialioji pedagogė Loreta R.

Kūrybiniai darbai bus išsiųsti į Alytaus lopšelį -darželį ,,Boružėlė“, o vėliau eksponuojami ir darželyje ir  Alytaus J. Kunčino viešojoje bibliotekoje.  Visi parodos dalyviai gaus padėkas elektroniniu paštu.

Dėkojame ugdytinių tėveliams už kūrybiškai praleistą laiką.